„Halowe Mistrzostwa Województwa Lubelskiego w skokach przez przeszkody” - Krajowy Ośrodek Wsparcia Rolnictwa

Menu górne z lewej strony

Menu górne z prawej strony

„Halowe Mistrzostwa Województwa Lubelskiego w skokach przez przeszkody”

W dniach 26-27 marca br. na terenie Ośrodka Jeździeckiego „Piker” w Stoczku Kolonii k/Lublina odbyły się Halowe Mistrzostwa w skokach przez przeszkody

Organizatorami Halowych Mistrzostw Województwa Lubelskiego w skokach przez przeszkody był Lubelski Związek Jeździecki oraz Stajnia „Piker” Marek Niewiadomski. Wydarzenie odbyło się pod honorowym patronatem Jego Magnificencji prof. Dr. Hab. Krzysztofa Kowalczyka – Rektora Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie. Patronat medialny nad wydarzeniem objęła TVP 3 Lublin.

W imprezie wzięli udział min. przedstawiciele władz Uniwersytetu Przyrodniczego, Urzędu Marszałkowskiego w Lublinie oraz Starostwa Powiatowego w Lublinie oraz przedstawiciele kilkunastu firm – partnerów powyższego wydarzenia.

Uczestnikami zawodów były Kluby i Sekcje należące do Lubelskiego Związku Jeździeckiego, inne Kluby należące do PZJ oraz osoby niezrzeszone.

Na całość imprezy składały się zmagania 110 jeźdźców w siedmiu  konkursach skokowych. W dniu 26 marca br. odbył się konkurs pod patronatem Krajowego Ośrodka Wsparcia Rolnictwa - w kategorii Młodzież 12-21 lat.
Zwycięzcom I, II i III miejsca w powyższym konkursie skokowym wręczono puchary oraz nagrody rzeczowe.

Udział w wydarzeniu stanowił doskonałą okazję do przybliżenia informacji na temat działalności Krajowego Ośrodka Wsparcia Rolnictwa.

OT Lublin

Informacje z regionów