Gala „Fundusze z Kulturą” w Operze Krakowskiej - Krajowy Ośrodek Wsparcia Rolnictwa

Menu górne z lewej strony

Menu górne z prawej strony

Gala „Fundusze z Kulturą” w Operze Krakowskiej

Gala, która odbyła się 30 marca br. w Operze Krakowskiej, jest punktem kulminacyjnym plebiscytu pn. „Fundusze Europejskie są w Małopolsce” na najlepszy lokalny projekt zrealizowany za pomocą środków unijnych. Laureaci plebiscytu zostali wyłonieni w internetowym głosowaniu.

W trakcie gali „Fundusze z Kulturą”, której gospodarzem był p. Łukasz Smółka Wicemarszałek Województwa Małopolskiego, zebrani goście mieli okazję do wysłuchania utworów muzyki filmowej oraz popularnej w symfonicznym wykonaniu. Ponadto w geście solidarności z Ukrainą pojawiły się utwory zapisane w polskiej oraz ukraińskiej historii walk o wolność. Powyższe wydarzenie było również okazją do zapoznania się z wybranymi w plebiscycie   zrealizowanymi projektami.

W geście solidarności z Ukrainą, podczas gali zbierane były również artykuły szkolne, które zostaną przekazane najmłodszym uchodźcom z Ukrainy.

Podczas gali „Fundusze z Kulturą” Oddział Terenowy Krajowego Ośrodka Wsparcia Rolnictwa reprezentował Mirosław Boruta Krakowski, Zastępca Dyrektora OT, który przekazał ufundowane przez KOWR artykuły szkolne dla dzieci z Ukrainy.

OT Kraków

Informacje z regionów