Festiwal Polskiej Wieprzowiny 2021 - Krajowy Ośrodek Wsparcia Rolnictwa

Menu górne z lewej strony

Menu górne z prawej strony

Festiwal Polskiej Wieprzowiny 2021

W dniu 28 sierpnia br. przedstawiciele OT KOWR Rzeszów uczestniczyli w Festiwalu Polskiej Wieprzowiny 2021 podczas IV Agro Targów Wschód w Skołoszowie.

Festiwal Polskiej Wieprzowiny to wydarzenie zorganizowane przez Podkarpacką Izbę Rolniczą. Podczas wydarzenia mistrzowie kuchni udzielali zainteresowanym porad na temat wykorzystania polskiej wieprzowiny w kuchni. Wszyscy chętni mogli spróbować wyrobów wieprzowych, w tym przyrządzanych na grillu. Dla najmłodszych zorganizowano zabawy i konkursy z nagrodami, a na scenie czas gościom umilały lokalne zespoły śpiewacze.

Targi były także okazją do obejrzenia najnowszego sprzętu rolniczego zestawionego z maszynami rolniczymi z poprzedniej epoki. Każdy chętny za drobną opłatą mógł przejechać się największym w Polsce Monster Truckiem. Nie mogło także zabraknąć Kół Gospodyń Wiejskich, które oferowały własnoręcznie przygotowane, wyśmienite produkty.

Przedstawiciele OT KOWR Rzeszów przygotowali stoisko promocyjno-informacyjne, gdzie udzielali informacji o bieżącej działalności KOWR, zaś animatorka umilała czas najmłodszym uczestnikom Targów.

 

OT Rzeszów

Informacje z regionów