EKOGALA 2021 – Międzynarodowe Targi Produktów i Żywności Wysokiej Jakości - Krajowy Ośrodek Wsparcia Rolnictwa

Menu górne z lewej strony

Menu górne z prawej strony

EKOGALA 2021 – Międzynarodowe Targi Produktów i Żywności Wysokiej Jakości

W dniach 11-12 grudnia br. przedstawiciele Oddziału Terenowego KOWR w Rzeszowie wzięli udział w XV Międzynarodowych Targach Produktów i Żywności Wysokiej Jakości – EKOGALA 2021, które odbyły się w Centrum Wystawienniczo-Kongresowym G2A Arena w Jasionce k. Rzeszowa.

W Międzynarodowych Targach Produktów i Żywności Wysokiej Jakości EKOGALA 2021  udział wzięło ponad 100 Wystawców, z Polski, Węgier, Rumunii, Ukrainy i Słowacji, którzy prezentowali produkty oraz żywność wysokiej jakości, ze szczególnym uwzględnieniem produktów ekologicznych.

Podczas tegorocznej EKOGALI uczestnicy mieli okazję skosztować tradycyjnych, regionalnych dań kuchni podkarpackiej przygotowanych podczas pokazu kulinarnego przez Dyrektora OT Krajowego Ośrodka Wsparcia Rolnictwa w  Rzeszowie- Jerzego Borcza oraz jego Zastępców. Były to hryczanyki, fuczki oraz żur rzeszowski.

Stoisko OT KOWR Rzeszów cieszyło się dużym zainteresowaniem, przygotowano na nim degustację żuru, gulaszu wieprzowego oraz świątecznego miodownika i kruchych ciastek.

Z okazji jubileuszu piętnastolecia Targów, miało miejsce  uroczyste wręczenie nagród najbardziej zaangażowanym w wydarzenie organizatorom i wystawcom.

Targi były doskonałą sposobnością do promowania hasła #KupujŚwiadomie PRODUKT POLSKI, Produkt Ekologiczny, #SolidarnizRolnikami oraz marki Polska smakuje.

OT KOWR Rzeszów

Informacje z regionów