„Bitwa Regionów” w województwie śląskim zakończona – KOWR OT Częstochowa wręczył nagrody - Krajowy Ośrodek Wsparcia Rolnictwa

Menu górne z lewej strony

Menu górne z prawej strony

„Bitwa Regionów” w województwie śląskim zakończona – KOWR OT Częstochowa wręczył nagrody

Dnia 11.08.2021r. w siedzibie KOWR OT Częstochowa odbyło się uroczyste wręczenie nagród dla laureatów półfinału VI edycji Konkursu Kulinarnego dla KGW - Bitwa Regionów 2021 w województwie śląskim. W spotkaniu uczestniczyły przedstawicielki zwycięskich KGW, które zajęły odpowiednio:

I miejsce: Koło Gospodyń Wiejskich w Zwierzyńcu Pierwszym z potrawą „Zwierzyniecka dziczyzna z niespodzianką w uroczym towarzystwie ciemnych kluseczek i modrej kapusty”,

II miejsce: Koło Gospodyń Wiejskich „Czerwona Jarzębina” w Kamesznicy z potrawą „Snyćle”,

III miejsce: Koło Gospodyń Wiejskich „Klub Kreatywnych Kobiet” w Rybnej z potrawą „Pieczonki z grillowanym pstrągiem”.

Nagrody wręczyła Dyrekcja KOWR OT Częstochowa - Pan Konrad Jarzyński i Pani Teresa Pala. Szczególne podziękowania pragniemy złożyć Panu Szymonowi Giżyńskiemu – Sekretarzowi Stanu w Ministerstwie Rolnictwa i Rozwoju Wsi za przekazany list gratulacyjny i upominki oraz Pani Jadwidze Wiśniewskiej – Poseł do Parlamentu Europejskiego za przekazanie podziękowań i upominków.

Laureatom składamy serdeczne gratulacje, a pozostałym Uczestnikom serdecznie dziękujemy za udział w konkursie!!! Jesteście przykładem dbałości i troski o zachowanie tradycyjnych wartości.

Zachęcamy do wzięcia udziału w plebiscycie na najciekawszy film konkursowy www.bitwaregionow.pl/plebiscyt/

Do zobaczenia na finale w Częstochowie!!!

Informacje z regionów