Bazarek na Bronowickiej. Frekwencja znów dopisała! - Krajowy Ośrodek Wsparcia Rolnictwa

Menu górne z lewej strony

Menu górne z prawej strony

Bazarek na Bronowickiej. Frekwencja znów dopisała!

Setki osób zgromadziła pierwsza w październiku edycja „Sobotniego Bazarku na Bronowickiej”, która odbyła się 9 października br. na parkingu przed siedzibą Krajowego Ośrodka Wsparcia Rolnictwa OT w Szczecinie.

Dopisała nie tylko piękna pogoda, ale również rekordowa liczba wystawców i producentów wysokiej jakości artykułów spożywczych oraz wyrobów rękodzieła.

Już tradycyjnie największym zainteresowaniem cieszyły się swojskie wędliny, sery, miody i domowe przetwory. W błyskawicznym tempie sprzedawały się świeże jaja z wolnego wybiegu, ziemniaki, jabłka oraz maliny. Podczas tej edycji po raz pierwszy w wydarzeniu uczestniczyło Koło Gospodyń Wiejskich z miejscowości Święte, oferując między innymi piękne dekoracje z lnu.

Sobotni Bazarek na Bronowickiej – to miejsce przygotowane przez Krajowy Ośrodek Wsparcia Rolnictwa OT w Szczecinie, gdzie można kupić ekologiczne, świeże, polskie produkty. Ma to pomóc lokalnym producentom w odbudowaniu sprzedaży po pandemii, a także pozwolić na zdobycie nowych klientów.

Najbliższa edycja „Sobotniego Bazarku na Bronowickiej” została zaplanowana na 23 października br.

OT Szczecin

Informacje z regionów