Pompki, przysiady i zbiórka dla Franka - Krajowy Ośrodek Wsparcia Rolnictwa

Menu górne z lewej strony

Menu górne z prawej strony

Pompki, przysiady i zbiórka dla Franka

Pracownicy OT KOWR w Szczecinie dołączyli do akcji #GaszynChallenge, aby w ten sposób pomóc małemu Frankowi cierpiącemu na rdzeniowy zanik mięśni.

Franek jest niespełna rocznym chłopczykiem i cierpi na rdzeniowy zanik mięśni. Jedynym dla niego ratunkiem jest niezwykle kosztowne leczenie w Stanach Zjednoczonych. Na ten właśnie cel zbierane są pieniądze. Chłopczyk jest podopiecznym Fundacji Siepomaga: https://www.siepomaga.pl/franekwojownik.

 W akcję dla Franka Kępy włączyli się z wielką ochotą pracownicy OT KOWR w Szczecinie oraz Sekcji Zamiejscowych, którzy do pomocy zostali zaproszeni między innymi przez Oddział Regionalny Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa. Rzucone wyzwanie wszyscy potraktowali bardzo poważnie. Niektórzy wykonywali pompki, a inni przysiady, ubrani w jednolite stroje i kapelusze na tle pięknej scenerii szczecińskich Wałów Chrobrego. Wielkim sukcesem zakończyła się również prowadzona wśród pracowników kwesta na rzecz Franka. -  Wszyscy wierzymy, że dobro wraca ze zdwojoną siłą, dlatego zawsze chętnie pomagamy potrzebującym – przyznali zgodnie pracownicy OT KOWR w Szczecinie.

OT w Szczecinie

Informacje z regionów