Zjednoczone Emiraty Arabskie (ZEA) – webinarium 25.08.2020 organizowane przez KIZAD (strefę ekonomiczną emiratu Abu Zabi) - Krajowy Ośrodek Wsparcia Rolnictwa

Menu górne z lewej strony

Menu górne z prawej strony

Zjednoczone Emiraty Arabskie (ZEA) – webinarium 25.08.2020 organizowane przez KIZAD (strefę ekonomiczną emiratu Abu Zabi)

Uprzejmie informujemy, że otrzymaliśmy za pośrednictwem Ambasady RP w ZEA informację o możliwości wzięcia udziału w webinarium organizowanym przez KIZAD (Khalifa Industrial Zone) – strefę ekonomiczną emiratu Abu Zabi. KIZAD jest jednostką rządu Emiratu Abu Zabi i jednym z partnerów Biura Bezpieczeństwa Żywnościowego ZEA.

 

Webinarium wpisuje się w plany intensyfikacji rozwoju sektora żywności i napojów w ramach działań emirackiej Krajowej Strategii Bezpieczeństwa Żywnościowego. Podczas webinarium KIZAD zostanie zaprezentowany najnowszy projekt, tj. klaster zajmujący się działalnością związaną z żywnością i przetwórstwem żywności, do udziału w którym zaprasza się również polskich partnerów.

KIZAD oferuje zintegrowany ekosystem i platformę do współpracy z dostawcami, odbiorcami i usługodawcami poprzez unikalne podejście oparte na klastrach.

Celem tego webinarium jest nie tyko przegląd rynku żywności w ZEA i krajowej strategii żywnościowej, ale także wskazanie na korzyści, jakie firmy z całego świata mogą odnieść uruchamiając swoje bazy operacyjne w Abu Zabi.

Termin webinarium: 25 sierpnia 2020, godz. 12:00 czasu emirackiego, czyli godz. 10:00 czasu polskiego.

Zainteresowani rejestrują się indywidualnie (przejście do formularza zgłoszeniowego aktywuje kliknięcie w załączniku na „register now”).

Serdecznie zachęcamy do udziału w webinarium firmy, które chcą poszerzyć swoją wiedzę o rynku ZEA i zakres współpracy z tym krajem.

 

Zobacz: