Współpraca biznesowa ze Światowym Programem Żywnościowym (WFP) - Krajowy Ośrodek Wsparcia Rolnictwa

Menu górne z lewej strony

Menu górne z prawej strony

Współpraca biznesowa ze Światowym Programem Żywnościowym (WFP)

W nawiązaniu do ustaleń przekazanych przez Stałego Przedstawiciela RP przy ONZ ds. Wyżywienia i Rolnictwa (FAO), przy Światowym Programie Żywnościowym (WFP) oraz przy Międzynarodowym Funduszu Rozwoju Rolnictwa (IFAD) z siedzibą w Rzymie przedstawiamy w załączniku informacje dotyczące zasad współpracy podmiotów gospodarczych ze Światowym Programem Żywnościowym (WFP) w zakresie produkcji i dostarczania żywności, świadczenia usług transportowych i logistycznych oraz dostarczania innych towarów i usług.

Szczegółowe informacje na temat zasad współpracy biznesowej z WFP można znaleźć pod następującym linkiem: https://www.wfp.org/do-business-with-wfp?_ga=2.35835876.510316916.1574843241-742051842.1541752860.

W odrębnym pliku w pdf (WFP Specialized Nutritious Foods Sheet) zamieszczamy specyfikacje specjalistycznych produktów spożywczych nabywanych i dystrybuowanych przez WFP.

Informacje na temat zamówień publicznych FAO, WFP i IFAD zamieszczane są na bieżąco na stronie UN Global Marketplace: https://www.ungm.org/Public/Notice

 

Zobacz: