Polskie stoisko narodowe na targach Vietfood&Beverage 2018 - Krajowy Ośrodek Wsparcia Rolnictwa

Menu górne z lewej strony

Menu górne z prawej strony

Polskie stoisko narodowe na targach Vietfood&Beverage 2018

Krajowy Ośrodek Wsparcia Rolnictwa od 8 do 11 sierpnia br. już po raz trzeci wziął udział w międzynarodowych targach żywności - Vietfood&Beverage 2018 odbywających się w Ho Chi Minh, w Wietnamie.

Targi Vietfood& Beverage to największa impreza wystawiennicza branży rolno-spożywczej w Wietnamie. Oprócz polskich firm stoiska zorganizowało ok. 600 wystawców m.in z Australii, Chin, Indii, Japonii, Indonezji, Korei i Wietnamu. W ramach powyższych targów swoją ofertę prezentowała także branża technologii przetwarzania i pakowania żywności (Propack Vietnam).

Realizując działania promujące polskie artykuły rolno-spożywcze na rynkach zagranicznych na stoisku o powierzchni 90 m2 KOWR umożliwił 6 polskim firmom produkującym m.in.: owoce, soki i inne produkty z owoców i warzyw, liofilizaty, mleko w proszku oraz produkty zbożowe prezentację oferty potencjalnym zagranicznym kontrahentom.

Podczas każdego dnia targów na naszym stoisku narodowym odbywały się pokazy kulinarne, których celem była promocja polskiej kuchni i żywności oraz zaprezentowanie Polski jako kraju tradycyjnego i jednocześnie nowoczesnego pod względem kulinarnym.

W ramach misji gospodarczej towarzyszącej targom Vietfood and Beverage 2018 polscy przedsiębiorcy w dniu 7 sierpnia uczestniczyli w rozmowach B2B z potencjalnymi wietnamskimi partnerami, a także odwiedzili sieci handlowe w Wietnamie oraz zapoznali się z ich ofertą podczas store-checku.

News