„Ochrona marek i wzornictwa w Unii Europejskiej oraz w Singapurze i Wietnamie” - webinarium informacyjne - Krajowy Ośrodek Wsparcia Rolnictwa

Menu górne z lewej strony

Menu górne z prawej strony

„Ochrona marek i wzornictwa w Unii Europejskiej oraz w Singapurze i Wietnamie” - webinarium informacyjne

Krajowy Ośrodek Wsparcia Rolnictwa w dn. 11 grudnia zorganizował webinarium dla polskich firm zainteresowanych rozwojem działalności eksportowej na rynkach Unii Europejskiej oraz w Singapurze i Wietnamie, poświęcone kwestiom ochrony własności przemysłowej, w szczególności marek handlowych, znaków towarowych i wzornictwa przemysłowego.

Było to drugie spotkanie poświęcone tej tematyce. Pierwsza edycja webinarium dotyczyła ochrony znaków towarowych i wzornictwa w Chinach – film dostępny jest na kanale You Tube KOWR: https://youtu.be/Y8Y6vwj_OyA.

Prelegent webinarium - Pani Anna Dachowska, Dyrektor Gabinetu Prezesa Urzędu Patentowego Rzeczypospolitej Polskiej – przedstawiła      korzyści płynące z rejestracji znaków towarowych i wzorów przemysłowych w Unii Europejskiej oraz w Singapurze i Wietnamie. W trakcie swojego wystąpienia wskazała zakres dostępnej ochrony, przedstawiła procedurę rejestracji oraz prawne metody walki z naruszeniami.

W webinarium uczestniczyli przedsiębiorcy reprezentujący różne branże sektora rolno-spożywczego oraz przedstawiciele kancelarii prawnych.

KOWR prowadzi działania promujące polski sektor rolno-spożywczy na rynku Unii Europejskiej oraz na rynkach krajów trzecich, w tym Azji Południowo-Wschodniej, wspierając polskich przedsiębiorców w działalności eksportowej.

Materiały z webinarium dostępne są na stronie KOWR w zakładce: http://www.kowr.gov.pl/promocja/wspolpraca-miedzynarodowa/rynki-zagraniczne-niezbedne-informacje

 

News