Kosmos w rolnictwie, czyli Strefa Inspiracji na Polagra Food 2017 - Krajowy Ośrodek Wsparcia Rolnictwa

Menu górne z lewej strony

Menu górne z prawej strony

Kosmos w rolnictwie, czyli Strefa Inspiracji na Polagra Food 2017

25 września podczas tegorocznej Polagry otwieramy Strefę Inspiracji Krajowego Ośrodka Wsparcia Rolnictwa. Będziemy rozmawiać o przyszłości w rolnictwie, poruszymy również wątki kosmiczne. Zapraszamy na cykl nieziemskich wykładów i paneli dyskusyjnych, zarówno w Poznaniu, jak i on-line!

Nowo utworzony Krajowy Ośrodek Wsparcia Rolnictwa prowadzi działania na rzecz zwiększenia konkurencyjności polskiego rolnictwa w kraju i za granicą.  Z jednej strony poprzez nowatorskie kampanie promocyjne przekonujemy konsumentów, że „Polska smakuje”, z drugiej zaś prowadzimy działania mające na celu podnoszenie kompetencji rolników i producentów żywności w zakresie nowych form promocji i skutecznej komunikacji marketingowej.

Pod szyldem Strefa Inspiracji KOWR chcemy prowadzić szkolenia i warsztaty, a na stronie internetowej cyklicznie zamieszczać artykuły dot. zmian na rynku,  panujących trendów konsumenckich etc. Działaniem inaugurującym aktywność Ośrodka w tym zakresie jest właśnie Strefa Inspiracji podczas tegorocznych Targów Polagra Food. Wszystkich zainteresowanych przyszłością w rolnictwie zapraszamy na cykl wykładów, podczas których będziemy zastanawiać co należy robić już dziś, by być konkurencyjnym za kilka lat.

W programie dyskusja o nowoczesnym produkcie spożywczym, jego opakowaniu, promocji oraz komunikacji na rynku polskim i zagranicznym.

Przygotowaliśmy panele dotyczące projektowania opakowań i ich roli w sprzedaży produktu, sposobów wyróżniania się produktem w internecie, innowacyjnych technologii w rolnictwie oraz perspektywicznych rynków zagranicznych. 

W gronie panelistów znajdą się wybitni specjaliści w zakresie makroekonomii, m.in.: prof. Witold Orłowski, dr Stanisław Kluza, a także przedstawiciele branży spożywczej, opakowaniowej i dziennikarze z zagranicznych mediów.

Będzie także kosmicznie, bo o kosmosie w rolnictwie i rolnictwie w kosmosie opowiedzą nam znani z programów naukowych „Sonda2” i „Jak to działa” dr. Tomasz Rożek i Radek Brzózka. Obecnych na Targach Polagra Food zapraszamy 25 – 27 września do hali 7A na stoisko nr 1-3, a tych, którzy do Poznania się nie wybierają – do oglądania relacji na żywo na stronie strefainspiracjikowr.pl.

Zachęcamy do zapoznania się z programem wykładów Strefa Inspiracji i skorzystania z wiedzy naszych ekspertów.

News