Konkurs Dużej Rundy, o nagrodę Krajowego Ośrodka Wsparcia Rolnictwa - Krajowy Ośrodek Wsparcia Rolnictwa

Menu górne z lewej strony

Menu górne z prawej strony

Konkurs Dużej Rundy, o nagrodę Krajowego Ośrodka Wsparcia Rolnictwa

Konkurs Dużej Rundy o nagrodę Krajowego Ośrodka Wsparcia Rolnictwa pod patronatem portalu TylkoSkoki.pl wygrał Polak! KOWR reprezentował Dyrektor Generalny Waldemar Humięcki.

CAVALIADA to cykl międzynarodowych zawodów jeździeckich, w ramach których rywalizują ze sobą zawodnicy w czterech konkurencjach jeździeckich: skoki przez przeszkody, powożenie, WKKW i ujeżdżenie. Głównym celem CAVALIADY jest popularyzacja jeździectwa w Polsce nie tylko jako dyscypliny sportowej, ale również jako formy rekreacji i aktywnego spędzania czasu wolnego. Konkurs Dużej Rundy o nagrodę Krajowego Ośrodka Wsparcia Rolnictwa wygrał warszawiak - Marek Wacławik na 10-letnim wałachu Kathmandau. Na podium znaleźli się również Amelia Szczupakowska na 16-letnim wałachu Chaccos Boy, oraz Andrzej Głoskowski na 8-letnim wałachu Verdinale. Nagrody zwycięzcom wręczał Dyrektor Generalny Krajowego Ośrodka Wsparcia Rolnictwa Waldemar Humięcki.

Konkurs Dużej Rundy, rozgrywany o nagrodę Krajowego Ośrodka Wsparcia Rolnictwa i pod patronatem portalu TylkoSkoki.pl, zebrał na starcie 39 par. Parkur o wysokości 140 cm bezbłędnie pokonało osiem z nich.

Na zakończenie emocjonującego dnia miała miejsce prezentacja Szwadronu Kawalerii Wojska Polskiego, która dla wielu gości była niezapomnianym doświadczeniem.

Wszystkim uczestnikom raz jeszcze serdecznie gratulujemy.

News