KGW w Lądku najlepsze w Wielkopols - Krajowy Ośrodek Wsparcia Rolnictwa

Menu górne z lewej strony

Menu górne z prawej strony

KGW w Lądku najlepsze w Wielkopols

W dniu 12 października 2022 r. w Zespole Szkół Rolniczych Centrum Kształcenia Praktycznego w Kaczkach Średnich odbył się półfinał VII edycji Konkursu Kulinarnego dla Kół Gospodyń Wiejskich pn. „Bitwa Regionów” dla województwa wielkopolskiego.

Organizatorami konkursu są Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi wraz z Krajowym Ośrodkiem Wsparcia Rolnictwa. Patronat nad wydarzeniem objął Wiceprezes Rady Ministrów, Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi Henryk Kowalczyk.

Uroczystego otwarcia wydarzenia dokonał Sekretarz Stanu w Ministerstwie Rolnictwa i Rozwoju Wsi Ryszard Bartosik, który odczytał list gratulacyjny Henryka Kowalczyka, skierowany do KGW.

W wydarzeniu uczestniczyło wielu gości, w tym m.in. Poseł na Sejm Jan Mosiński, Z-ca Dyrektora Generalnego Krajowego Ośrodka Wsparcia Rolnictwa Małgorzata Gośniowska-Kola, Z-ca Prezesa Kasy Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego Marek Surmacz, Dyrektor Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa OR w Poznaniu Mateusz Bukowski, Z-ca Dyrektora Wielkopolskiego Ośrodka Doradztwa Rolniczego Maciej Szłykowicz.

Krajowy Ośrodek Wsparcia Rolnictwa OT w Poznaniu reprezentowali: Dyrektor Bogdan Fleming oraz Zastępcy Dyrektora Marian Markiewicz oraz Krzysztof Buchelt.

Do rywalizacji w Kaczkach Średnich przystąpiło 28 Kół Gospodyń Wiejskich, które uprzednio zwyciężyły w eliminacjach powiatowych:

  • Koło Gospodyń Wiejskich w Rzuchowie (powiat kolski) – Kaczka po rzuchowsku z jabłkiem w sosie wiśniowo-winnym,
  • Koło Gospodyń Wiejskich w Niekursku „Niekurszczanki” (powiat czarnkowsko-trzcianecki ) – Gołąbki z dziczyzną w sosie grzybowo-koperkowym,
  • Koło Gospodyń Wiejskich w Fałkowie (powiat gnieźnieński) – Szare kluchy z kapustą,
  • Koło Gospodyń Wiejskich Szurkowo (powiat: gostyński) – Królas w sosie z szaglami i ćwikłą,
  • Koło Gospodyń Wiejskich w Jabłonnie „Prosto  z zagrody” (powiat grodziski) – Złote kurczę z nadzieniem podawane z polewką i pyrą,
  • Koło Gospodyń Wiejskich w Wojciechowie (powiat jarociński) – Roladki z udka kaczki z kapustą w sosie własnym,
  • Koło Gospodyń Wiejskich w Biernatkach (powiat kaliski) – Królik w śmietanie podany z szagówkami i zasmażaną kapustą i kompot z owoców,
  • Koło Gospodyń Wiejskich w Rychtalu (powiat kępiński) – Wyluzowana kaczka z bogatej krainy w nieformalnym związku z szarą kluską i modrą kapustą,
  • Stowarzyszenie Koło Gospodyń Wiejskich w Sławsku (powiat koniński) – Barszcz na kwaśnicy z suszonymi owocami, suszonymi grzybami i szarymi kluskami,
  • Koło Gospodyń Wiejskich w Olszewie „Olszewianki” (powiat kościański) – Szagówki ziemniaczane okraszone smalcem i wędzonym boczkiem podane z kiszoną, gotowaną kapustą, zasmażaną na tłuszczu i skwarami oraz wykwintną wieprzowiną,
  • Koło Gospodyń Wiejskich w Jasnym Polu (powiat krotoszyński) – Golonka z kapuścianą pyrą,
  • Koło Gospodyń Wiejskich w Brennie (powiat leszczyński) – Kaczka faszerowana z szagówkami i modrą kapustą,
  • Koło Gospodyń Wiejskich w Górze „Aktywne Górzanki” (powiat międzychodzki) – Kaczka pod dziką jabłonią,
  • Koło Gospodyń Wiejskich w Cichej Górze (powiaty: nowotomyski i wolsztyński) – „Plyndze z gnykiem”, czyli cichogórskie placki ziemniaczane z gulaszem,
  • Koło Gospodyń Wiejskich Grudna „Ale Babki” (powiat obornicki) – Leśne roladki z kopytkami i pieczonym burakiem,
  • Koło Gospodyń Wiejskich w Lezionie (powiat ostrowski) – Kaczka w pomarańczach z dodatkami,
  • Koło Gospodyń Wiejskich w Dębicze (powiat ostrzeszowski) – Faszerowana kaczka pieczona z jabłkami i żurawiną podana z kopytkami i surówką,
  • Koło Gospodyń Wiejskich w Wolsku (powiat pilski) – Gęś pieczona z jabłkami i suszonymi śliwkami,
  • Koło Gospodyń Wiejskich w Kuźni (powiat pleszewski) – Skrzydełka faszerowane grzybami z różami z ziemniaków i bukietem warzyw,
  • Koło Gospodyń Wiejskich w Wirach (powiat poznański) – Zrazy wołowe z pyzami i modrą kapustą,
  • Koło Gospodyń Wiejskich w Pomocnie „AleBabki z Pomocna” (powiat rawicki) – Parzybroda na żeberkach z chipsami z boczku,
  • Koło Gospodyń Wiejskich w Lądku (powiat słupecki) – Barszcz zabielany z szarymi kluchami,
  • Koło Gospodyń Wiejskich w Murzynowie Leśnym (powiat średzki) – Kaczka nadziewana jabłkami z modrą kapustą,
  • Koło Gospodyń Wiejskich Włościejowice Ługi (powiat śremski) – Wiejska pasztecina danie z gęsi,
  • Stowarzyszenie Rozwoju Kół Gospodyń Wiejskich i Sołectwa Tokary (powiat turecki) – Żeberka wieprzowe z suszonymi śliwkami w miodowej glazurze,
  • Koło Gospodyń Wiejskich Heliodorowo (powiaty: wągrowiecki i chodzieski) – Gołąbki z ziemniakami w sosie koperkowym,
  • Koło Gospodyń Wiejskich w Słomowie – Słomowianki (powiat wrzesiński) – Gęś po wielkopolsku,
  • Koło Gospodyń Wiejskich Dzierzążenko „Dziarskie Babki” (powiat złotowski) – Krajeńskie klejnoty ze spyrkami i tartuchą.

Przygotowane dania kulinarnej „Bitwy Regionów” oceniała komisja konkursowa w składzie:

  • Joanna Ochnik (Przewodnicząca Komisji) – certyfikowany, międzynarodowy juror konkursów kulinarnych w WorldChefs,
  • Aneta Orlikowska (Zastępca Przewodniczącego Komisji) – przedstawicielka Ministerstwa Rolnictwa i Rozwoju Wsi,
  • Krzysztof Buchelt – Z-ca Dyrektora Krajowego Ośrodka Wsparcia Rolnictwa OT w Poznaniu,
  • Krzysztof Żok – Z-ca Dyrektora Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa Wielkopolskiego OR.

Komisja konkursowa wybrała najlepsze danie przyznając:

I miejsce – Koło Gospodyń Wiejskich w Lądku (powiat słupecki),

II miejsce – Koło Gospodyń Wiejskich Szurkowo (powiat gostyński),

III miejsce – Koło Gospodyń Wiejskich w Słomowie „Słomowianki” (powiat wrzesiński).

Zwycięskie KGW reprezentować będzie województwo wielkopolskie w Finale Ogólnopolskim.

Uczestnicy wydarzenia mogli skorzystać z porad udzielanych na stoiskach informacyjno-promocyjnych Krajowego Ośrodka Wsparcia Rolnictwa OT w Poznaniu oraz innych instytucji rolnych.

OT Poznań

News