Symulowane Obrady ONZ pt. „Harvard WorldMUN 2018” - Krajowy Ośrodek Wsparcia Rolnictwa

Menu górne z lewej strony

Menu górne z prawej strony

Symulowane Obrady ONZ pt. „Harvard WorldMUN 2018”

„Harvard WorldMUN 2018” to największe na świecie Symulowane Obrady ONZ. Odbyły się od 12 do 16 marca 2018 r. w Panama City. W obradach uczestniczyli delegaci z ponad 85 państw. Polska reprezentacja składała się z 15 członków z różnych regionów Polski, członków Narodowego MUN-owego Stowarzyszenia. Aktywny udział w wydarzeniu brał również Krajowy Ośrodek Wsparcia Rolnictwa.

Przedstawiciele polskiej delegacji występowali w prestiżowej roli delegacji USA. Uczestnicy polskiej delegacji zorganizowali w kuluarach narodowe stoisko, które cieszyło się dużym zainteresowaniem. Krajowy Ośrodek Wsparcia Rolnictwa włączył się w organizację polskiego stoiska przekazując słodycze oraz materiały promocyjno-informacyjne na ten cel. Aktywny udział polskiej delegacji w tym wydarzeniu, umożliwił wykreowanie pozytywnego wizerunku Polski oraz polskiej żywności pod znakiem „Poland Tastes Good” wśród młodych liderów z całego świata.

W konferencji wzięło udział ponad 1200 studentów z najlepszych światowych uczelni w tym  z Harvardu, Yale, Georgetown, West Point oraz Oxfordu.

Aktualności