Promocja znaku PRODUKT POLSKI w Białymstoku - Krajowy Ośrodek Wsparcia Rolnictwa

Menu górne z lewej strony

Menu górne z prawej strony

Promocja znaku PRODUKT POLSKI w Białymstoku

W dniu 18 stycznia 2022 r., w Operze i Filharmonii Podlaskiej Europejskie Centrum Sztuki w Białymstoku odbył się koncert bożonarodzeniowy pt. „Narodziła nam się dobroć”, którego partnerem był Krajowy Ośrodek Wsparcia Rolnictwa.

W trakcie widowiska publiczność wysłuchała najpiękniejszych kolęd i pastorałek oraz obejrzała tańce regionalne i narodowe w wykonaniu Zespołu Pieśni i Tańca „Śląsk” im. Stanisława Hadyny. Występ na bardzo wysokim poziomie artystycznym zachwycił zgromadzonych. Goście podziwiali wspaniałe układy choreograficzne. Całość widowiska dopełniły barwne stroje chórzystów i tańczących oraz profesjonalnie przygotowana scena.

Na zaproszenie organizatorów głównym partnerem wydarzenia był Krajowy Ośrodek Wsparcia Rolnictwa. Instytucję reprezentowali: Michał Wiśniewski, Zastępca Dyrektora Generalnego KOWR oraz Jadwiga Zabielska, Dyrektor Oddziału Terenowego KOWR w Białymstoku wraz z zastępcami.

Ważnym elementem tego wydarzenia była promocja znaku PRODUKT POLSKI. W trakcie koncertu na scenie były wyświetlane logotypy PRODUKT POLSKI i KOWR. Całe widowisko transmitowane było w ogólnopolskiej telewizji i radiu, dzięki czemu przekaz dotarł do ponad 500 tys. odbiorców w całej Polsce.

Na terenie opery OT KOWR w Białymstoku zorganizował stoisko informacyjno-promocyjne, na którym można było zasięgnąć informacji o bieżących mechanizmach i programach realizowanych przez KOWR, oraz dowiedzieć się o oznaczeniach produktów żywnościowych wysokiej jakości.

Koncert uświetnili swoją obecnością znamienici goście. Parlamentarzyści RP, Marszałek Województwa Podlaskiego, oraz władze kościelne. Na zakończenie prowadzący koncert podziękowali wszystkim uczestnikom podkreślając, że zorganizowanie tak dużego widowiska na wschodzie jest również swoistym podziękowaniem obrońcom polskich granic w kryzysowej sytuacji na granicy. Koncert zakończyły życzenia Bożego Błogosławieństwa na cały 2022 rok i dalsze lata.

OT Białystok

Aktualności