Promocja polskich produktów spożywczych na Polska Festival w Dżakarcie w Indonezji - Krajowy Ośrodek Wsparcia Rolnictwa

Menu górne z lewej strony

Menu górne z prawej strony

Promocja polskich produktów spożywczych na Polska Festival w Dżakarcie w Indonezji

W dniach 18-24 marca br. w Dżakarcie w Indonezji odbywa się Polska Festival – wydarzenie skupione na prezentacji polskiej oferty eksportowej i biznesowej oraz promującej polskie produkty wysokiej jakości.

Organizatorami festiwalu są Polska Agencja Inwestycji i Handlu (Zagraniczne Biuro Handlowe w Indonezji) oraz Ambasada Rzeczpospolitej Polskiej w Dżakarcie. Polska Festiwal odbywa się w centrum targowym PIK Avenue w Dżakarcie (JL. Pantai Indah Kapuk Boulevard).

Krajowy Ośrodek Wsparcia Rolnictwa włączył się w promocję polskich produktów spożywczych podczas festiwalu wspierając Ambasadę RP w organizacji inauguracyjnej kolacji oraz warsztatów kulinarnych poświęconych tradycyjnej polskiej kuchni, podczas których Indonezyjczycy mogli spróbować polskich tradycyjnych potraw. Na stoisku zorganizowanym przez Krajowy Ośrodek Wsparcia Rolnictwa prezentowane były polskie produkty spożywcze, które cieszyły się dużym zainteresowaniem odwiedzających.  Szczególnie zwracano uwagę na walory smakowe polskich jabłek. Patronatem KOWR został objęty również towarzyszący festiwalowi BBQ Pork Festival. Jak zawsze, promocja polskiej żywności odbywała się pod hasłem „Poland Tastes Good”.

Aktualności