Pride of Poland 2019 – druga z cyklu konferencji - Krajowy Ośrodek Wsparcia Rolnictwa

Menu górne z lewej strony

Menu górne z prawej strony

Pride of Poland 2019 – druga z cyklu konferencji

Dzisiaj, 30 kwietnia br., odbyła się kolejna konferencja prasowa dotyczącą organizacji Pride of Poland 2019. Wzięli w niej udział: Tomasz Chalimoniuk – prezes PKWK oraz Mariusz Rytel – rzecznik prasowy wydarzenia. Tym razem organizatorzy przedstawili listę koni z prywatnych stadnin biorących udział w aukcji, ceny biletów oraz listę gości honorowych.

– Łącznie 16 koni z prywatnych stadnin zgłoszonych zostało do Pride of Poland oraz Summer Sale, z tego 3 konie zostaną wystawione na aukcję – powiedział Tomasz Chalimoniuk. – Jedynym parametrem decydującym o wystawieniu konia na aukcję Pride od Poland było uzyskanie jakiegokolwiek tytułu w jakimkolwiek czempionacie – dodał. Prezes PKWK poinformował także, że wpłata na udział konia w wydarzeniu wynosi 3,5 tys. z i obejmuje koszty związane z promocją (sesja fotograficzna) oraz zaproszenia VIP dla właścicieli. Aktualnie w państwowych stadninach trwają sesje fotograficzne do katalogu aukcyjnego.

W piątek wejście dla wszystkich będzie bezpłatne. – Zależało nam, aby w piątek mieszkańcy Janowa Podlaskiego oraz regionu mogli uczestniczyć w wydarzeniu organizowanym w ich miejscowości. Staramy się, aby można było tych mieszkańców faktycznie uhonorować i aby wejście było jak najtańsze w kolejnych dniach – powiedział Mariusz Rytel. Dla mieszkańców przewidziany jest festyn oraz wystawa rolnicza, m.in. spółek KOWR.

Prezes Chalimoniuk zaznaczył, że organizatorzy chcą działać lokalnie m.in. jeśli chodzi o catering, obsługę itp. Będą oni korzystać z firm janowskich i okolicznych.

Poniżej prezentacja z dzisiejszej konferencji Pride of Poland.

Aktualności