Międzynarodowa Wystawa Rolnicza AGRO SHOW w Bednarach - Krajowy Ośrodek Wsparcia Rolnictwa

Menu górne z lewej strony

Menu górne z prawej strony

Międzynarodowa Wystawa Rolnicza AGRO SHOW w Bednarach

Po rocznej przerwie wróciła Międzynarodowa Wystawa Rolnicza AGRO SHOW w Bednarach, organizowana przez Polską Izbę Gospodarczą Maszyn i Urządzeń Rolniczych od 1999 roku.

Jest już tradycją, iż w przedostatni weekend września na lotnisku w pod poznańskich Bednarach zjeżdżają się  producenci najnowszych i najnowocześniejszych maszyn i urządzeń rolniczych. Dodatkowo wystawę wzbogacają producenci nawozów, nasion, środków ochrony roślin, firmy z sektora finansowego i innych branż związanych z rolnictwem. Dzięki temu rolnicy przybywający na AGRO SHOW podczas 3 dni wystawy mają możliwość zapoznania się z kompletną ofertą. Podczas targów odbyły się Agro-Debaty, konferencje oraz pokazy sprzętu i maszyn rolniczych.
Jednym z prelegentów był Marcin Wroński zastępca Dyrektor Generalnej KOWR.

W drugim dniu Międzynarodową Wystawę Rolniczą AGRO SHOW odwiedził Grzegorz Puda Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi, który wspólnie z Marcinem Wrońskim Zastępcą Dyrektora Generalnego KOWR, Bogdanem Flemingiem Dyrektorem KOWR Oddziału Terenowego w Poznaniu oraz przedstawicielami branży rolniczej zwiedził  wystawę.

W wydarzeniu udział biorą również przedstawiciele wszystkich instytucji związanych z branżą rolniczą. Na wspólnym stoisku Ministerstwa Rolnictwa i Rozwoju Wsi, Krajowego Ośrodka Wsparcia Rolnictwa, Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa, Centrum Doradztwa Rolniczego, Kasy Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego można było zaczerpnąć najświeższych informacji nie tylko od ekspertów, ale również spotkać  się z Dyrektorami tych instytucji.  Przekazywane były informacje dotyczące Polskiego Ładu oraz mechanizmów koordynowanych przez instytucje.

Aktualności