Forum Rolników Kujaw i Pomorza - Krajowy Ośrodek Wsparcia Rolnictwa

Menu górne z lewej strony

Menu górne z prawej strony

Forum Rolników Kujaw i Pomorza

W dniu 27 czerwca br. w Hotelu Amazonka w Ciechocinku odbyło się XII Forum Rolników Kujaw i Pomorza z udziałem Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi Jana Krzysztofa Ardanowskiego

Spotkanie rozpoczęło się wystąpieniem  Marcina Wrońskiego – Zastępcy Dyrektora Generalnego Krajowego Ośrodka Wsparcia Rolnictwa, który przedstawił główne cele kampanii „Kupuj Świadomie PRODUKT POLSKI”. Podkreślił, jak ważne jest wspieranie lokalnych producentów i rolników oraz jakie są korzyści z wyboru żywności wyprodukowanej w Polsce.

Głównym punktem XII Forum Rolników Kujaw i Pomorza było wystąpienie Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi Jana Krzysztofa Ardanowskiego, który mówił o problemach z jakimi przyszło zmagać się rolnikom w tym trudnym dla wszystkich czasie.

Podczas wydarzenia przyznane  zostały odznaczenia państwowe oraz resortowe, a także nagrody Dyrektora Generalnego Krajowego Ośrodka Wsparcia Rolnictwa dla najbardziej wyróżniających się rolników naszego regionu, które wręczyli Zastępcy Dyrektora Generalnego KOWR Marcin Wroński i Wojciech Kędzia.

Krajowy Ośrodek Wsparcia Rolnictwa Odział Terenowy w Bydgoszczy reprezentował Dyrektor Oddziału Stanisław Zimnicki. Przy stoisku  informacyjno - promocyjnym  KOWR  można było zaczerpnąć m.in. informacji na temat działań i projektów realizowanych przez KOWR.

Aktualności