EU Agro Trade Platform - Krajowy Ośrodek Wsparcia Rolnictwa

Menu górne z lewej strony

Menu górne z prawej strony

EU Agro Trade Platform

W dniach 24-26 marca br. odbyło się trzydniowe wydarzenie EU Agro Trade Platform, realizowane w ramach Europejskiego Forum Rolniczego. W międzynarodowej konferencji rolniczej udział wzięli przedstawiciele Krajowego Ośrodka Wsparcia Rolnictwa.

Tegoroczna edycja EU Agro Trade Platform, odbyła się w nowej formule. W zamian tradycyjnych spotkań odbywających się stacjonarnie w Jasionce k. Rzeszowa, organizatorzy Agro Promotion i Fundacja Europejski Fundusz Rozwoju Wsi Polskiej zaprosili do skorzystania z nowego narzędzia
do networkingu i wymiany doświadczeń za pośrednictwem interaktywnej platformy online b2Match.

Misją EU Agro-Trade Platform jest umożliwienie nawiązania nowych kontaktów biznesowych oraz stworzenie profesjonalnego narzędzia do wyszukiwania ofert korzystnej współpracy na rynku lokalnym i międzynarodowym. Platforma skupia przedstawicieli sektora rolno-spożywczego z Polski oraz rynków zagranicznych.

Do udziału w wirtualnej dyskusji zaproszeni zostali eksperci oraz przedsiębiorcy z branży rolnej.

Wśród tego rocznych Prelegentów wystąpili: Michał Wiśniewski Zastępca Dyrektora Generalnego Krajowego Ośrodka Wsparcia Rolnictwa, Krzysztof Dec p.o. Zastępcy Dyrektora Generalnego KOWR oraz Mateusz Balcerowicz Dyrektor Departamentu Innowacji w Krajowym Ośrodku Wsparcia Rolnictwa.

Webinary odbywające się w ramach EU Agro-Trade Platform są doskonałą okazją do dyskusji o bieżących wydarzeniach w europejskim rolnictwie oraz cennym źródłem inspiracji dla uczestników wydarzenia.

W ramach Platformy odbyły się trzy internetowe seminaria poruszające takie tematy jak:

- „Polskie produkty rolno-spożywcze na rynkach zewnętrznych",

- „Znaczenie innowacji w rolnictwie i możliwości finansowania w ramach WPR",

- „Wykorzystania wody w rolnictwie, a zmian klimatycznych."

 

Zachęcamy do obejrzenia retransmisji na stronie wydarzenia. https://efrwp.pl/

Aktualności