CAVALIADA Winter Tour 2021 - Krajowy Ośrodek Wsparcia Rolnictwa

Menu górne z lewej strony

Menu górne z prawej strony

CAVALIADA Winter Tour 2021

11 lutego 2021 rozpoczęły się największe w Polsce zawody jeździeckie CAVALIADA w Poznaniu. Krajowy Ośrodek Wsparcia Rolnictwa kolejny rok z rzędu jest Partnerem tego wydarzenia.

Podczas zawodów CAVALIADA mierzą się ze sobą zawodnicy konkurencji: skoków przez przeszkody, ujeżdżenia, powożenia i WKKW. Dodatkowo w Poznaniu kibice mogą zobaczyć zawodników woltyżerki i paraujeżdżenia. To jedyne zawody w Polsce, gdzie te konkurencje rozgrywane są w jednym miejscu i czasie.

Na zwycięzców czekają nagrody, ale walka będzie się toczyła o cenne punkty do światowego rankingu i Pucharu Świata Ligi Europy Centralnej. CAVALIADA Tour to jedyny w Polsce cykl jeździeckich zawodów halowych autoryzowany przez Międzynarodową Federację Jeździecką (FEI).

Zgodnie z obowiązującymi przepisami impreza odbędzie się bez udziału publiczności, tak więc transmisja online i w TVP Sport to jedyna szansa, aby zobaczyć największe wydarzenie jeździeckie w Polsce.

Krajowy Ośrodek Wsparcia Rolnictwa jest partnerem dwóch konkursów Cavaliada Winter Tour. W najbliższą niedzielę 14.02 trofeum zwycięzcy jednego z tych konkursów wręczy Pan Marcin Wroński, Zastępca Dyrektora Generalnego KOWR.

Dodatkowo KOWR prowadzi ogólnopolską kampanię pod hasłem #KupujŚwiadomie, w ramach której informuje o krajowych oraz unijnych certyfikatach i oznaczeniach zamieszczanych na produktach żywnościowych.

 

Aktualności