Symulowane Obrady ONZ pt. „Harvard WorldMUN 2018” - Krajowy Ośrodek Wsparcia Rolnictwa

Menu górne z lewej strony

Menu górne z prawej strony

Symulowane Obrady ONZ pt. „Harvard WorldMUN 2018”

W dniach 12-16 marca 2018r. w Panama City, Panama odbyły się największe na świecie Symulowane Obrady ONZ pt. „Harvard WorldMUN 2018” (www.worldmun.org), w których uczestniczyli delegaci z ponad 85 państw.

Polska reprezentacja składała się z 15 członków z różnych regionów Polski, członków Narodowego MUN-owego Stowarzyszenia. Przedstawiciele polskiej delegacji występowali w prestiżowej roli delegacji USA. Podczas przedmiotowego wydarzenia każda delegacja zorganizowała stoiska z narodowymi potrawami oraz polskimi specjalnościami żywnościowymi.

W konferencji wzięło udział ponad 1200 studentów z najlepszych światowych uczelni w tym  z Harvardu, Yale, Georgetown, West Point oraz Oxfordu.

Uczestnicy polskiej delegacji zorganizowali w kuluarach narodowe stoisko, które cieszyło się dużym zainteresowaniem. Krajowy Ośrodek Wsparcia Rolnictwa włączył się w organizację polskiego stoiska przekazując słodycze oraz materiały promocyjno-informacyjne na ten cel.

Aktywny udział polskiej delegacji w tym wydarzeniu, umożliwił wykreowanie pozytywnego wizerunku Polski oraz polskiej żywności pod znakiem „Poland Tastes Good” wśród młodych liderów z całego świata.