Spotkanie z przedstawicielami chińskiej platformy e-commerce Qianhai Central Eastern Europe Trading (Shenzhen) Company Limited - Krajowy Ośrodek Wsparcia Rolnictwa

Menu górne z lewej strony

Menu górne z prawej strony

Spotkanie z przedstawicielami chińskiej platformy e-commerce Qianhai Central Eastern Europe Trading (Shenzhen) Company Limited

W dn. 7 grudnia 2017 r. w siedzibie KOWR odbyło się spotkanie informacyjne z przedstawicielami chińskiej platformy e-commerce Qianhai Central Eastern Europe Trading (Shenzhen) Company Limited. W spotkaniu uczestniczyli przedstawiciele Pomorskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej, przedstawiciele MRiRW oraz polscy przedsiębiorcy z branży rolno-spożywczej zainteresowani sprzedażą produktów do Chin poprzez ww. platformę handlu elektronicznego.

Uczestników spotkania powitał Zastępca Dyrektora Generalnego KOWR Waldemar Sochaczewski, który przedstawił zakres działalności KOWR oraz możliwości wsparcia wymiany handlowej z Chinami w ramach działań realizowanych przez KOWR.

Qianhai Central Eastern Europe Trading (Shenzhen) Company Limited w sierpniu br. uruchomiła platformę sprzedażową dla towarów z krajów Europy Środkowo-Wschodniej (16), przeznaczonych na rynek chiński. Firma ofertuje wsparcie dla przedsiębiorców w formie kompleksowej obsługi związanej z wejściem na rynek chiński (w zakresie procedur celnych, kanałów dystrybucji, bazy magazynowej) i pośrednictwa w kontaktach z klientami chińskimi (B2B – business to business i B2C – business to consumer) poprzez bazę dostawców i produktów spożywczych z krajów Europy Środkowo-Wschodniej dostępnej na stronie internetowej http://lm16plus1.com/.