ZEA - zainteresowanie zakupem produktów spożywczych - Krajowy Ośrodek Wsparcia Rolnictwa

Menu górne z lewej strony

Menu górne z prawej strony

ZEA - zainteresowanie zakupem produktów spożywczych

Duża emiracka firma dokonująca obecnie strategicznych zakupów artykułów F&B poszukuje towarów podanych niżej w tabeli. Oferta dotyczy wyłącznie PRODUKTÓW POLSKICH I OFEROWANYCH PRZEZ POLSKICH PRODUCENTÓW.

 

W przypadku zainteresowania eksportem do Emiratów artykułów określonych przez klienta proszę przesłać wypełnioną dla danego asortymentu część w języku angielskim na email Przedstawicielki MRiRW przy Ambasadzie RP w Abu Zabi : katarzyna.rzezniczek@msz.gov.pl.

Zainteresowany partner podkreśla, że w związku z obecną sytuacją chodzi obecnie głównie konkretnie o te artykuły i możliwości eksportowe.

W przypadku tej akcji zakupów interwencyjnych nie ma potrzeby załączać opisów i broszur o firmach, również „odsyłanie na stronę” nie jest w tym przypadku właściwą drogą.

Po zebraniu ofert informacje zostaną przekazane do klienta, który to będzie kontaktować się już bezpośrednio z Państwem.

Jednocześnie w przypadku towarów wymagających certyfikat halal (głównie mięso) informujemy, że lista wyłącznie akredytowanych instytucji do wystawiania świadectw halal dla towarów dopuszczanych na emiracki rynek towarów z wymogiem halal dostępna jest na stronie : http://halal.ae/OpenData/HalalCertificationBodieswithESMA.

Porty w Abu Zabi honorują wyłącznie certyfikaty tych instytucji podanych na stronie ESMY.

Dodatkowo, Dubai Municipality honoruje (przy odprawach przez porty w Dubaju) certyfikaty dwóch polskich instytucji nie ujętych na liście ESMA. Są to:

Certyfikaty innych instytucji działających w Polsce nie są w Emiratach honorowane.

 

Zobacz: