Webinarium „Pakistan-Polska, szanse i możliwości współpracy gospodarczej w zakresie art. rolno-spożywczych oraz świeżych owoców i warzyw” - Krajowy Ośrodek Wsparcia Rolnictwa

Menu górne z lewej strony

Menu górne z prawej strony

Webinarium „Pakistan-Polska, szanse i możliwości współpracy gospodarczej w zakresie art. rolno-spożywczych oraz świeżych owoców i warzyw”

Krajowa Izba Gospodarcza i Ambasada Pakistanu w Polsce zapraszają do udziału w webinarium „Pakistan – Polska, szanse i możliwości współpracy gospodarczej w zakresie art. rolno-spożywczych oraz świeżych owoców i warzyw”, które odbędzie się w dniu 8 grudnia br. (wtorek), w godz. 10.00-12.30.

Na webinarium można się zarejestrować poprzez stronę internetową: https://formularze.kig.pl/pl/2020-12-08-pakistan/

Jest to kolejne spotkanie organizowane w ramach programu KIG  Zróbmy razem biznes, które ma na celu rozszerzenie kontaktów  gospodarczych z partnerami pakistańskimi, w tym stowarzyszonymi w izbach handlowych i organizacjach  biznesowych  w Pakistanie.

W webinarium  wezmą udział m.in. przedstawiciele instytucji rządowych obu krajów  (Ministerstwo Rozwoju, Ministerstwo Rolnictwa, przedstawiciele  stowarzyszeń i izb  skupiających firmy sektora rolno-spożywczego), a także firmy - producenci i dystrybutorzy, którzy  poszukują  nowych  rynków  zbytu.

Spotkanie będzie prowadzone w języku angielskim.

Dodatkowych informacji drogą mailową udziela:

Pani Katarzyna KANIEWSKA
Biuro Współpracy z Zagranicą KIG
e-mail: kkaniewska@kig.pl