Panama- możliwość przekazania katalogów na targi wielobranżowe EXPOCOMER, 23-26 marca 2022 r. - Krajowy Ośrodek Wsparcia Rolnictwa

Menu górne z lewej strony

Menu górne z prawej strony

Panama- możliwość przekazania katalogów na targi wielobranżowe EXPOCOMER, 23-26 marca 2022 r.

Krajowy Ośrodek Wsparcia Rolnictwa informuje, że w dniach 23-26 marca 2022 r. w Panamie odbędą się największe w regionie targi wielobranżowe EXPOCOMER (https://www.expocomer.com/en/).

Zakłada się, że udział w tym wydarzeniu weźmie ponad 600 wystawców z 30 krajów. Organizatorem targów jest Panamska Izba Handlu Przemysłu i Rolnictwa. Na targach prezentowane będą produkty w trzech głównych kategoriach:

  • żywność, napoje i produkty rolne;
  • tekstylia, ubrania i akcesoria;
  • technologia i elektronika.

Podczas tego wydarzenia Ambasada RP w Panamie organizuje polskie stoisko, które będzie okazją również do promocji polskiej branży rolno-spożywczej.

Polskie firmy zainteresowane przekazaniem placówce katalogów w języku angielskim lub hiszpańskim do dystrybucji podczas targów, proszone są o kontakt z Ambasadą RP w Panamie z Panią Joanną Zakrzewską, e - mail: joanna.zakrzewska2@msz.gov.pl

Z uwagi na ograniczenia pandemiczne katalogi można przesyłać wyłącznie DHL-em.

Ambasada RP w Panamie uprzejmie prosi o wcześniejszą informację mailową o planach wysyłki. Katalogi należy przesyłać na adres:

Embajada de Polonia, BICSA Financial Tower, 32 p., Av. Balboa, Panama.