NOWE ZAKŁADAKI NA PORTALU MSZ – PROJEKTY I PRZETARGI MIĘDZYNARODOWE - Krajowy Ośrodek Wsparcia Rolnictwa

Menu górne z lewej strony

Menu górne z prawej strony

NOWE ZAKŁADAKI NA PORTALU MSZ – PROJEKTY I PRZETARGI MIĘDZYNARODOWE

Uprzejmie informujemy, iż na portalu Ministerstwa Spraw Zagranicznych w obszarze DYPLOMACJA DLA BIZNESU, rozpoczęty został projekt rozbudowy nowej zakładki dedykowanej PROJEKTOM I PRZETARGOM MIĘDZYNARODOWYM:

 (https://www.gov.pl/web/dyplomacja/projekty-i-przetargi-miedzynarodowe)

Znajdują się tu informacje o szerokiej ofercie projektowej organizacji międzynarodowych i międzynarodowych instytucji finansowych, istotne wskazówki dot. procedur przetargowych, linki do publikacji na ten temat, a także dane pomocne w nawiązywaniu kontaktu z instytucjami ogłaszającymi projekty i/lub przetargi.

Z szerokiego spektrum organizacji międzynarodowych prezentowane są wybrane instytucje, takie, które wydają się posiadać największy potencjał  w świetle ewentualnych możliwości polskich firm.  

 

Dodatkowo w obrębie podstrony „Dyplomacja dla biznesu”, uruchomiona została zakładka tematyczna pt. ANTY-COVID19 - Przetargi i inne inicjatywy międzynarodowe, w której publikowane są, z myślą o polskich firmach, informacje o projektach, przetargach i innych przedsięwzięciach podejmowanych przez instytucje i organizacje międzynarodowe oraz inne państwa, w związku z przeciwdziałaniem pandemii COVID-19 i jej skutkom.

Jednocześnie na anglojęzycznej stronie portalu MSZ funkcjonuje zakładka Anti-COVID Offer by Polish Business, w ramach której prezentowane są produkty i rozwiązania polskich firm przydatne w walce z COVID-19.

 

W przypadku zainteresowania projektami i przetargami OM/MIF oraz dodatkowych pytań prosimy o bezpośredni kontakt z Departamentem Współpracy Ekonomicznej Ministerstwa Spraw Zagranicznych:

Pani Monika Tyska, e-mail monika.tyska@msz.gov.pl; Pan Jakub Dąbrowski, e-mail jakub.dabrowski@msz.gov.pl oraz Pani Beata Pich, e-mail  beata.pich@msz.gov.pl