E-konferencja: Wejście na peruwiański rynek produktów rolno-spożywczych - Krajowy Ośrodek Wsparcia Rolnictwa

Menu górne z lewej strony

Menu górne z prawej strony

E-konferencja: Wejście na peruwiański rynek produktów rolno-spożywczych

Zapraszamy na e-konferencję, która odbędzie się 12 kwietnia 2021 r. i poświęcona będzie peruwiańskiemu sektorowi rolno-spożywczemu, który należy do najbardziej perspektywicznych obszarów dla polskich przedsiębiorców planujących ekspansję do Ameryki Łacińskiej.

 

Polska Agencja Inwestycji i Handlu, we współpracy z Krajowym Ośrodkiem Wsparcia Rolnictwa oraz międzynarodową kancelarią prawną Garrigues, serdecznie zaprasza do udziału w bezpłatnej e-konferencji podczas której zostaną omówione możliwości handlowe oraz inwestycyjne w sektorze rolno-spożywczym w Peru.

Podczas spotkania przedstawiony zostanie potencjał sektora rolno-spożywczego w Peru, narzędzia wsparcia eksportu, którymi dysponuje Krajowy Ośrodek Wsparcia Rolnictwa oraz informacje formalno-prawne odnośnie procedury eksportu żywności do Peru, w tym rejestracji produktów.

 

W konferencji udział wezmą:

 

Zofia Polakiewicz – Kierownik Zagranicznego Biura Handlowego PAIH S.A. w Limie

Magdalena Rowińska – Zastępca Dyrektora Departamentu Wsparcia Eksportu Krajowego Ośrodka Wsparcia Rolnictwa (KOWR)

Ekspert z kancelarii Garrigues

 

E-konferencja odbędzie się 12 kwietnia 2021 r. o godzinie 15:00 CEST poprzez platformę Zoom i będzie prowadzone w języku polskim.

Zapraszamy do rejestracji poprzez LINK

W razie dodatkowych pytań prosimy o kontakt mailowy: zofia.polakiewicz@paih.gov.pl

 

***

 

Peru pozycjonuje się jako strategiczny partner gospodarczy Unii Europejskiej. Podpisana w 2013 r. umowa o wolnym handlu między UE a Peru, Kolumbią oraz Ekwadorem, wyeliminowała lub znacznie zredukowała cła na większość produktów importowanych do Peru. Branża spożywcza to szczególnie perspektywiczny sektor dla polskich firm zainteresowanych ekspansją do Peru, zwłaszcza w obszarze produktów mlecznych oraz maszyn rolniczych.