Wyjątkowe zainteresowanie Pride of Poland 2019 - Krajowy Ośrodek Wsparcia Rolnictwa

Menu górne z lewej strony

Menu górne z prawej strony

Wyjątkowe zainteresowanie Pride of Poland 2019

18 lipca br. odbyła się kolejna z cyklu konferencji prasowych dotyczących stanu przygotowań do tegorocznej aukcji koni arabskich czystej krwi Pride of Poland 2019 oraz imprez towarzyszących. Głównym tematem spotkania z dziennikarzami w centrum prasowym Polskiej Agencji Prasowej z udziałem Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi Jana Krzysztofa Ardanowskiego było wyjątkowe zainteresowanie zarówno gości jak i hodowców tegoroczną aukcją oraz pokazem.

W XLI Narodowym Pokazie Koni Arabskich Czystej Krwi we wszystkich kategoriach pokaże się 116 koni. Swój dorobek zaprezentuje 29 hodowli w tym 26 prywatnych. Zarówno Narodowy Pokaz jak i sama aukcja Pride of Poland 2019 cieszą się dużym zainteresowaniem gości. Karnety do loży VIP wykupiło już ponad 260 osób z całego świata.

Tegoroczna, jubileuszowa 50. aukcja Pride of Poland odbędzie się w stadninie koni w Janowie Podlaskim 11 sierpnia. Poprzedzona zostanie XLI Narodowym Pokazem Koni Arabskich Czystej Krwi nad którym honorowy patronat objął Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej Pan Andrzej Duda.

News