Ogólnopolskie Zawody Jeździeckie w Skokach przez Przeszkody w Kołobrzegu- Budzistowie - Krajowy Ośrodek Wsparcia Rolnictwa

Menu górne z lewej strony

Menu górne z prawej strony

Ogólnopolskie Zawody Jeździeckie w Skokach przez Przeszkody w Kołobrzegu- Budzistowie

W dniach 12 -14 sierpnia br. na terenie Ośrodka Jazdy Konnej i Hipoterapii w Kołobrzegu-Budzistowie odbyły się Ogólnopolskie Zawody Jeździeckie w Skokach przez Przeszkody oraz Mistrzostwa Polski Młodych Koni. Partnerem wydarzenia był Krajowy Ośrodek Wsparcia Rolnictwa.

W rozegranych zawodach udział wzięło ponad 180 par jeździeckich z całego kraju. Krajowy Ośrodek Wsparcia Rolnictwa na wydarzeniu reprezentował Janusz Niedziela, Dyrektor Biura Dyrektora Generalnego.

Każdego dnia zawodów przeprowadzony został jeden konkurs hippiczny o puchar Dyrektora Generalnego Krajowego Ośrodka Wsparcia Rolnictwa.

W sobotę rozegrany został Konkurs Małej Rundy w którym 21 koni zmierzyło się z 11 przeszkodami o  wysokości 120 cm. Najlepszy w tym dniu okazał się Martin Rozynek na koniu MR. IT’S POSSIBLE SRK (174) z czasem 65,29.

Ostatni, finałowy dzień zawodów dostarczył wszystkim największych emocji. Do Finału Małej Rundy przystąpiły 22 pary jeździeckie mierząc się z przeszkodami o wysokości 125 cm. Wśród rywalizujących tak jak i poprzedniego dnia okazał się Martin Rozynek na koniu MR. IT’S POSSIBLE SRK (174)z czasami: I Faza-  49,42 oraz II Faza- 30,59.

Po rozegranych zawodach odbyły się uroczyste dekoracje zwycięzców. Puchary w imieniu Krajowego Ośrodka Wsparcia Rolnictwa wręczał Janusz Niedziela, Dyrektor Biura Dyrektora Generalnego KOWR.

Po trzech dniach zmagań Grand Prix zdobył Adam Nicpoń z JKS Barłomino na koniu Zero Z. Drugie miejsce zajął Martin Rozynek z KJ Profil Piła na koniu Vivaldi, trzeci był Marek Lewicki z KJ Czahary Pogorzelica na koniu Cornet Sunshine.

News