Zaproszenie do rozmów nt. dalszego rozwoju strony internetowej i aplikacji mobilnej Polska Smakuje - Krajowy Ośrodek Wsparcia Rolnictwa

Menu górne z lewej strony

Menu górne z prawej strony

Zaproszenie do rozmów nt. dalszego rozwoju strony internetowej i aplikacji mobilnej Polska Smakuje

Krajowy Ośrodek Wsparcia Rolnictwa zaprasza na otwarte spotkanie zarówno przedstawicieli wielkopowierzchniowych sieci handlowych, jak i przedstawicieli podmiotów działających w przestrzeni internetowej, które oferują przetworzone produkty spożywcze i produkty bezpośrednio od rolników. Tematem spotkania będą możliwości i kierunki współpracy w rozwoju strony internetowej i aplikacji mobilnej Polska Smakuje.

W ostatnich kilku latach na polskim rynku spożywczym zaszły istotne zmiany w zachowaniach konsumentów. Jest wiele różnych czynników, które spowodowały, że trendy rynkowe i potrzeby zakupowe w ogólnym ujęciu podążają w kierunku budowania kultury codziennego życia Polaków opartego na dbałości o zdrowie i sprawność fizyczną. W dobie cyfryzacji i powszechnego dostępu do usług i towarów – również tych spożywczych, informacja o jej bezpieczeństwie i pochodzeniu staje się dziś jedną z kluczowych kwestii. Jako twórcy portalu www.polskasmakuje.pl zrzeszającego lokalnych rolników, regionalnych, posiadających uznawane przez Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi znaki jakości producentów żywności chcemy porozmawiać z przedstawicielami branży handlowej działającymi w przestrzeni internetowej o możliwościach zwiększania dostępu do tych produktów spożywczych.

Spotkanie odbędzie się w środę 30 października o godz. 11:00 przy ul. Inflanckiej 4 (parter).

Wszystkich zainteresowanych prosimy o rejestrację poprzez wysłanie maila na adres polskasmakuje@kowr.gov.pl

Aktualności