Mazurskie Agro Show Ostróda 2020 - Krajowy Ośrodek Wsparcia Rolnictwa

Menu górne z lewej strony

Menu górne z prawej strony

Mazurskie Agro Show Ostróda 2020

W dniach 8-9 lutego 2020 roku, w Ostródzie odbyła się szósta edycja targów „Mazurskie Agro Show”, która jest największą rolniczą imprezą wystawienniczą w północnej i wschodniej Polsce, odbywającą się pod patronatem honorowym Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi.

Otwarcia targów dokonał Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi Jan Krzysztof Ardanowski, który zapoznał się z bogatą ofertą wystawców oraz rozmawiał z rolnikami przybyłymi na to wydarzenie. W targach uczestniczyli również parlamentarzyści, Wojewoda Warmińsko-Mazurski Artur Chojecki oraz prezesi i dyrektorzy instytucji wspierających polskie rolnictwo. Krajowy Ośrodek Wsparcia Rolnictwa reprezentował Grzegorz Kierozalski, Dyrektor OT w Olsztynie. Każdego roku Mazurskie Agro Show odwiedza ponad 40 tysięcy rolników, którzy mogą zapoznać się z najnowszymi trendami mechanizacji pracy w gospodarstwie.

Podczas wystawy funkcjonowało wspólne stoisko Ministerstwa Rolnictwa i Rozwoju Wsi, Krajowego Ośrodka Wsparcia Rolnictwa, Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa i Kasy Rolniczych Ubezpieczeń Społecznych. Na stoisku KOWR pracownicy Oddziału Terenowego w Olsztynie udzielali zainteresowanym informacji na temat obrotu ziemią oraz unijnych i krajowych programów obsługiwanych przez KOWR.

Aktualności