Baborówko Jumping Show - Krajowy Ośrodek Wsparcia Rolnictwa

Menu górne z lewej strony

Menu górne z prawej strony

Baborówko Jumping Show

W dniach od 1 lipca 2022 r. do 3 lipca 2022 r. w Baborówku odbyły się międzynarodowe zawody w skokach przez przeszkody Baborówko Jumping Show. W konkursach rozegranych na dwóch urokliwie położonych arenach Ośrodka Jeździeckiego Baborówko udział wzięło ponad 300 par jeździeckich. Krajowy Ośrodek Wsparcia Rolnictwa był sponsorem oraz partnerem imprezy, natomiast Waldemar Humięcki dyrektor generalny KOWR był jednym z członków komitetu honorowego zawodów.

W licznych konkursach rozegranych w Baborówku w pierwszy weekend lipca nie brakowało emocji oraz zaciętej rywalizacji do samego końca, a zgromadzona publiczność nie mogła narzekać na nudę. Przez pierwsze dwa dni zawodów rywalizacja na parkurze na arenie głównej toczyła się między innymi na przeszkodzie Krajowego Ośrodka Wsparcia Rolnictwa.

Z kolei w sobotę o godz. 11:15 rozegrany został w Średniej Rundzie konkurs zwykły, 135 cm o nagrodę Krajowego Ośrodka Wsparcia Rolnictwa, w którym najlepsza okazała się Zuzanna Dąbrowska na koniu CONTHAGRA, drugie miejsce zajęła Angelika Podgórna na koniu D CAMDEN OF HERITAGE Z, natomiast trzecie miejsce zajął Jan Bobik na koniu OLE. Po rozegranych zawodach odbyła się uroczysta dekoracja zwycięzców, a nagrody w imieniu Krajowego Ośrodka Wsparcia Rolnictwa wręczyła Hanna Myjak zastępca dyrektora Biura Dyrektora Generalnego KOWR. Oddział Terenowy Krajowego Ośrodka Wsparcia Rolnictwa w Poznaniu reprezentował zastępca dyrektora Marian Markiewicz.

W materiale użyto zdjęć:" M&R Photo” - dziekujemy

 

Aktualności