Aktualności - Krajowy Ośrodek Wsparcia Rolnictwa

Menu górne z lewej strony

Menu górne z prawej strony

Aktualności

 • Dialog o gospodarce 2022

  Federacja Przedsiębiorców Polskich w dn. 24.11.2022 r. zorganizowała kongres „Dialog o gospodarce 2022”. W panelu pt. „Gospodarka żywnościowa strategicznym zadaniem państwa” udział wziął Dyrektor Generalny Krajowego Ośrodka Wsparcia Rolnictwa Waldemar Humięcki.

 • Strategie hodowlane w spółkach KOWR

  W dniu 23 listopada br. w Auli Kryształowej Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie odbyła się konferencja pn. „Strategie hodowli bydła mlecznego i mięsnego, świń oraz owiec w Spółkach o szczególnym znaczeniu dla gospodarki narodowej nadzorowanych przez KOWR” której towarzyszyło spotkanie Członków Zarządów oraz Głównych Hodowców zatrudnionych w spółkach nadzorowanych przez KOWR z Sekretarzem Stanu Ministerstwa Rolnictwa i Rozwoju Wsi Rafałem Romanowskim.

 • Wspieramy rolnictwo ekologiczne

  Działania podejmowane w celu zwiększenia produkcji ekologicznej w Polsce były omawiane dziś podczas konferencji prasowej zorganizowanej w siedzibie Krajowego Ośrodka Wsparcia Rolnictwa. O zadaniach resortu rolnictwa w tym zakresie poinformowali Wicepremier, Minister Rolnictwa i Rozwoju wsi Henryk Kowalczyk oraz Sekretarz Stanu Rafał Romanowski. Działania KOWR przedstawił Dyrektor Generalny Waldemar Humięcki.

 • Ocena Programu hodowli koni

  W dniu 22.11.2022 r. w siedzibie KOWR odbyła się konferencja poświęcona ocenie funkcjonowania „Strategicznego programu hodowli koni w spółkach Agencji Nieruchomości Rolnych (obecnie KOWR)”, obowiązującego od 2015 r. oraz wykonanej aktualizacji tego programu. Program przedstawił dr Jacek Łojek.

 • Konferencja prasowa w KOWR

  Krajowy Ośrodek Wsparcia Rolnictwa informuje, że w dniu 23 listopada 2022 r. o godzinie 10.00 w siedzibie KOWR przy ul. Karolkowej 30 w Warszawie, odbędzie się konferencja prasowa Wicepremiera, Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi Henryka Kowalczyka pn. Kupuj świadomie PRODUKT EKOLOGICZNY. W wydarzeniu udział wezmą Sekretarz Stanu w MRiRW Rafał Romanowski oraz Dyrektor Generalny KOWR Waldemar Humięcki.

Biuro Prasowe