Dni otwarte Funduszy Europejskich - Krajowy Ośrodek Wsparcia Rolnictwa

Menu górne z lewej strony

Menu górne z prawej strony

Dni otwarte Funduszy Europejskich

Szanowni Państwo,

zapraszamy do udziału w V edycji Dni Otwartych Funduszy Europejskich, która odbędzie się w terminie 11-13 maja 2018 r. Jest to ogólnopolska akcja, która promuje projekty finansowane z  Funduszy Europejskich. Warunkiem uczestnictwa jest udostepnienie społeczeństwu efektów swoich projektów w postaci specjalnej, korzystnej oferty np. darmowe wejście, zniżka lub zwiedzanie zaplecza niedostępnego na co dzień dla odwiedzających.
Główną korzyścią z udziału w akacji jest nie tylko ogólnopolska i regionalna promocja, ale też możliwość wzmocnienia swojego wizerunku poprzez udział w dużej akcji. DOFE corocznie skupia prawie 1000 wydarzeń, które łącznie odwiedza około 200 tysięcy uczestników. Akcja zwyciężyła w prestiżowym konkursie European Public Communication Award 2016 na najlepszą europejską kampanię publiczną. Doceniono naszą inicjatywę za skalę, efekty i szeroki  zasięg medialny.  
Wszystkie wydarzenia, które odbędą się w tym roku w ramach Dni Otwartych, zostaną przedstawione na stronie: www.dniotwarte.eu. Do udziału w Państwa wydarzeniach zachęcać będzie kampania promocyjna w mediach tradycyjnych i internecie (media społecznościowe, blogerzy, vlogerzy) oraz dystrybuowane przez organizatorów materiały promocyjne. Akcja posiada swój logotyp oraz gotowe do powielenia szablony materiałów promocyjnych.
Koordynatorem Dni Otwartych jest Ministerstwo Inwestycji i Rozwoju przy wsparciu Krajowego Ośrodka Wsparcia Rolnictwa i zaangażowaniu większości instytucji zajmujących się Funduszami Europejskimi w Polsce.

Zachęcamy do dołączenia do Dni Otwartych. Aby zgłosić udział w akcji, należy wypełnić formularz zgłoszeniowy na stronie akcji: www.dniotwarte.eu. Strona internetowa będzie uruchomiona w marcu 2018 r.

W przypadku pytań i wątpliwości, prosimy o kontakt z Jolanta Ufnal-Gajda tel. 22 376 79 86, mail: jolanta.ufnal-gajda@kowr.gov.pl.

 


Regulamin akcji pn. Dni Otwarte Funduszy Europejskich (.pdf)

Szablony materiałów promocyjnych Dni Otwartych Funduszy Europejskich oraz zasady ich wykorzystania (.pdf)