Orły WPROST w Opolu – nagroda Polskiego Rolnictwa - Krajowy Ośrodek Wsparcia Rolnictwa

Menu górne z lewej strony

Menu górne z prawej strony

Orły WPROST w Opolu – nagroda Polskiego Rolnictwa

29 stycznia 2020 roku odbyła się gala Orły Polskiego Rolnictwa w Opolu, wręczone zostały wyróżnienia firmom z sektora rolno-spożywczego, które na co dzień dbają o produkcje żywności w oparciu o uznane systemy jakości.

W Opolu nagrody w kategorii Orły Polskiego Rolnictwa powędrowały do Pasieki Zarodowej w Maciejowie Dolina Stobrawy, oraz Gospodarstwa Rolnego Kozi Dar Małgorzaty i Romana Famułów. Laureatem konkursu została Piekarnia Wodnicki. Piekarnia ta jest na rynku prawie 30 lat, pieczywo produkowane jest metodami tradycyjnymi, jednak firma cały czas podąża za nowoczesnością, aby wyjść naprzeciw klientom, których nawyki żywieniowe się zmieniają. Nagrody wręczyli Krzysztof Polak, dyrektor Oddziału Terenowego Krajowego Ośrodka Wsparcia Rolnictwa w Opolu, oraz Krzysztof Tkacz, członek zarządu Top Farms.

Gala odbyła się pod patronatem honorowym Ministerstwa Rolnictwa i Rozwoju Wsi, natomiast Krajowy Ośrodek Wsparcia Rolnictwa jako promotor kampanii „Polska Smakuje” został partnerem wydarzenia.

Informacje z regionów