Ankieta oceniająca działanie związane z promocją "Programu dla szkół" 2017/2018 - Krajowy Ośrodek Wsparcia Rolnictwa

Menu górne z lewej strony

Menu górne z prawej strony

logo PDS logo UE
Program współfinansowany ze środków Unii Europejskiej oraz z budżetu krajowego
 

Ankieta oceniająca działanie związane z promocją "Programu dla szkół" 2017/2018

 1. Pochodzę z województwa ...

  Pochodzę z województwa ...
 2. Jestem rodzicem dziecka w wieku 6-12 lat

  Jestem rodzicem dziecka w wieku 6-12 lat
 3. Znam "Program dla szkół"

  Znam "Program dla szkół"
 4. Czy miała Pani/Pan okazję obejrzeć materiały promocyjne dotyczące Programu dla szkół, czyli krótkie wypowiedzi znanych osób o sposobie żywienia, materiały kulinarno-poradnikowe lub serial animowany pt. „Pamiętnik Chrumasa”?

  Czy miała Pani/Pan okazję obejrzeć materiały promocyjne dotyczące Programu dla szkół, czyli krótkie wypowiedzi znanych osób o sposobie żywienia, materiały kulinarno-poradnikowe lub serial animowany pt. „Pamiętnik Chrumasa”?
 5. Jeżeli na powyższe pytanie odpowiedzieli Państwo TAK to z jakiego źródła się Pan/i dowiedział/a:

  Jeżeli na powyższe pytanie odpowiedzieli Państwo TAK to z jakiego źródła się Pan/i dowiedział/a:
 6. Czy miała Pani/Pan okazję czytać informacje nt. Programu dla szkół oraz kampanii pn. „Pamiętnik Chrumasa”?

  Czy miała Pani/Pan okazję czytać informacje nt. Programu dla szkół oraz kampanii pn. „Pamiętnik Chrumasa”?
 7. Jeżeli odpowiedzieli Państwo TAK na powyższe pytanie to gdzie:

  Jeżeli odpowiedzieli Państwo TAK na powyższe pytanie to gdzie:
 8. Czy miała Pani/Pan okazję słuchać audycji radiowych informujących o Programie dla szkół oraz kampanii promocyjnej „Pamiętnik Chrumasa”?

  Czy miała Pani/Pan okazję słuchać audycji radiowych informujących o Programie dla szkół oraz kampanii promocyjnej „Pamiętnik Chrumasa”?
 9. Jak ocenia Pani/Pan efektywność dotarcia przekazu Programu dla szkół do dzieci i ich rodziców za pośrednictwem krótkich wypowiedzi znanych osób o sposobie żywienia (3 filmy) Proszę ocenić w skali od 1 do 5, gdzie 5 jest najwyższą oceną.

  Jak ocenia Pani/Pan efektywność dotarcia przekazu Programu dla szkół do dzieci i ich rodziców za pośrednictwem krótkich wypowiedzi znanych osób o sposobie żywienia (3 filmy) Proszę ocenić w skali od 1 do 5, gdzie 5 jest najwyższą oceną.
 10. Jak ocenia Pani/Pan efektywność dotarcia przekazu Programu dla szkół do dzieci i ich rodziców za pośrednictwem materiałów kulinarno-poradnikowych (3 filmy) Proszę ocenić w skali od 1 do 5, gdzie 5 jest najwyższą oceną.

  Jak ocenia Pani/Pan efektywność dotarcia przekazu Programu dla szkół do dzieci i ich rodziców za pośrednictwem materiałów kulinarno-poradnikowych (3 filmy) Proszę ocenić w skali od 1 do 5, gdzie 5 jest najwyższą oceną.
 11. Jak ocenia Pani/Pan efektywność dotarcia przekazu Programu dla szkół do dzieci i ich rodziców za pośrednictwem serialu animowanego pt. „Pamiętnik Chrumasa” (3 filmy) Proszę ocenić w skali od 1 do 5, gdzie 5 jest najwyższą oceną.

  Jak ocenia Pani/Pan efektywność dotarcia przekazu Programu dla szkół do dzieci i ich rodziców za pośrednictwem serialu animowanego pt. „Pamiętnik Chrumasa” (3 filmy) Proszę ocenić w skali od 1 do 5, gdzie 5 jest najwyższą oceną.
 12. Proszę ocenić funkcjonalność i atrakcyjność strony „Pamiętnik Chrumasa” www.pamietnikchrumasa.pl Proszę ocenić w skali od 1 do 5, gdzie 5 jest najwyższą oceną.

  Proszę ocenić funkcjonalność i atrakcyjność strony „Pamiętnik Chrumasa” www.pamietnikchrumasa.pl Proszę ocenić w skali od 1 do 5, gdzie 5 jest najwyższą oceną.
 13. Proszę ocenić funkcjonalność i atrakcyjność strony „Program dla szkół” http://programdlaszkol.org Proszę ocenić w skali od 1 do 5, gdzie 5 jest najwyższą oceną.

  Proszę ocenić funkcjonalność i atrakcyjność strony „Program dla szkół” http://programdlaszkol.org Proszę ocenić w skali od 1 do 5, gdzie 5 jest najwyższą oceną.
 14. Proszę ocenić funkcjonalność i atrakcyjność profilu na Facebook-u https://www.facebook.com/programdlaszkol/ Proszę ocenić w skali od 1 do 5, gdzie 5 jest najwyższą oceną

  Proszę ocenić funkcjonalność i atrakcyjność profilu na Facebook-u https://www.facebook.com/programdlaszkol/ Proszę ocenić w skali od 1 do 5, gdzie 5 jest najwyższą oceną
 15. Czy uważa Pani/Pan, że prowadzone działania promocyjne były wystarczająco intensywne i atrakcyjne? Proszę ocenić w skali od 1 do 5, gdzie 5 jest najwyższą oceną.

  Czy uważa Pani/Pan, że prowadzone działania promocyjne były wystarczająco intensywne i atrakcyjne? Proszę ocenić w skali od 1 do 5, gdzie 5 jest najwyższą oceną.
 16. Czy uważa Pani/Pan, że prowadzone działania promocyjne „Programu dla szkół” mają pozytywny wpływ na wybór przez dzieci oraz ich rodziców zakupywanych produktów i posiłków przygotowywanych w domu?

  Czy uważa Pani/Pan, że prowadzone działania promocyjne „Programu dla szkół” mają pozytywny wpływ na wybór przez dzieci oraz ich rodziców zakupywanych produktów i posiłków przygotowywanych w domu?
 17. Czy serial „Pamiętnik Chrumasa” powinien wrócić w kolejnych kampaniach promujących zdrowe nawyki żywieniowe wśród dzieci?

  Czy serial „Pamiętnik Chrumasa” powinien wrócić w kolejnych kampaniach promujących zdrowe nawyki żywieniowe wśród dzieci?
logo pamietnik chrumasa